JEDZTE LEPŠIE AJ DOMA!

Zariadenie Urban Cultivator je plne automatizovaná indoor-ová záhradka, ktorá dokonale

zapadne priamo do Vašej kuchyne.

JEDZTE LEPŠIE AJ DOMA!

Zariadenie Urban Cultivator je plne automatizovaná indoor-ová záhradka, ktorá dokonale

zapadne priamo do Vašej kuchyne.

PESTUJTE MICROGREEN-Y A BYLINKY PO CELÝ ROK!

Urban Cultivator Residential je domáca indoor-ová záhradka, ktorá ponúka všetko v jednom. Umožní Vám vychutnávať si čerstvé a organické microgreen-y, bylinky alebo dokonca kvety 365 dní v roku. Pripravovať zdravé a chutné jedlá z doma vypestovanej úrody, je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým!

MINIMÁLNE ÚSILIE, MAXIMÁLNE VÝSLEDKY

Zariadenie Urban Cultivator má od výroby naprogramované riadiace centrum, ktoré samo reguluje zalievanie, svetlo, teplotu a vlhkosť vzduchu vnútri zariadenia. Zasejte všetky kvetináče v priebehu iba niekoľkých minút a s troškou údržby na týždennej báze, si budete môcť užívať sviežu a voňavú úrodu len za pár dní. Pestovanie nebolo nikdy jednoduchšie a dostupnejšie!

INOVATÍVNY A ŠTÝLOVÝ DIZAJN

Pokiaľ ide o Vašu kuchyňu, veríme, že by ste nikdy nemali obetovať dizajn a štýl funkčnosti. Možnosť výberu z prispôsobiteľných prvkov zaisťuje, že určite existuje Urban Cultivator, ktorý sa bude hodiť práve do Vašej kuchyne.

Urban Cultivator je plne pripravený surfovať na vlne trendu „Locavore“ (Lokálnožravec). Chceme priniesť čerstvé, zdravé, bezpečné a 100% organické microgreen-y a bylinky priamo do vašej kuchyne. Pestujte. Varte. Jedzte. Žiadna diaľková doprava, priekupníci či zbytočne dlhé skladovanie. Jednoducho poskytnite sebe a Vašej rodine tie najlepšie microgreen-y a bylinky po celý rok. S priamym napojením na elektrinu, vodu a odpad. Vyrobený tak aby sa zmestil pod Vašu kuchynskú linku, tak isto ako napríklad umývačka riadu. Taktiež ponúka možnosť prevedenia ako samostatne stojace zariadenie, na nožičkách či na kolieskach. Doplnený o 100% prírodnú drevenú pracovnú dosku na vrchu, ktorou prispejete k pracovnému priestoru vo Vašej kuchyni.

Previous
Next

KUCHYŇA BUDÚCNOSTI U VÁS DOMA?

Zariadenie Urban Cultivator je plne automatizovaná indoor-ová záhradka. Mať Urban Cultivator znamená, že svoje ingrediencie môžete zbierať iba pár sekúnd pred servírovaním. Urban Cultivator umožňuje prístup k tým najčerstvejším organickým microgreen-om a bylinkám, a to po celý rok.

STE PRIPRAVENÝ VYPUSTIŤ CHUTE?

Urban Cultivator microgreen-y

Nová hĺbka chuti

Microgreen-y vypestované v zariadení Urban Cultivator sú plné chutí, čo Vám umožní pozdvihnúť akýkoľvek pokrm na vyššiu úroveň.

Urban Cultivator črepník

Plne organické

Naše semená nie sú GMO a do procesu pestovania nemusíte pridávať žiadne postreky ani chemikálie. Tým dosiahnete 100% organické a zdravé jedlo.

Urban Cultivator semená

Množstvo semien na výber

Ponúkame širokú škálu semien microgreen-ov a byliniek na pestovanie. Vyskúšajte niečo úplne nové a otvorte ďalšie dvere Vašej kulinárskej fantázii.

Urban Cultivator microgreen-y

Jednoduché pestovanie

Urban Cultivator Residential sa ľahko používa a obsahuje automatizované funkcie, vďaka ktorým je pestovanie vlastnej úrody jednoduchšie ako detská riekanka.

Chlebíček s microgreen-ami z Urban Cultivatora

Doslova „napchaté“ živinami

Microgreen-y nielen potrebujú menej času na rast ako ich dospelé náprotivky, ale z hľadiska nutričného obsahu sú omnoho hodnotnejšie. Nebojíme sa povedať, že sú zdravšie a chutnejšie!

POZRITE SA AKO URBAN CULTIVATOR RESIDENTIAL ZAPADNE DO VAŠEJ KUCHYNE:

  • Pestujte 8 druhov bylín a microgreen-ov naraz
  • Pripojte k vodovodu a odpadu alebo ho používajte ako samostatnú jednotku
  • Štandardné 60cm rozmery spotrebiča
  • 110V alebo 220V pripojenie
  • Mesačná priemerná spotreba energie: 18 kWh
  • Automatické zalievacie cykly
  • Certifikovaný značkou CE (conformité européenne)
  • Dvojročná záruka.
Urban Cultivator Domácnosť rozmery

PESTOVANIE V ZARIADENÍ URBAN CULTIVATOR JE JEDNODUCHÉ

Chceli by ste vedieť ako zasadiť a pestovať microgreen-y a bylinky v zariadení Urban Cultivator?

MÁTE ZÁUJEM O CENOVÚ PONUKU?

Kliknite na tlačidlo, vyplňte formulár, a obdržíte cenovú ponuku. Začnite s pestovaním v zariadení Urban Cultivator.