O NÁS

PÁR SLOV O SPOLOČNOSI URBAN CULTIVATOR

Značka Urban Cultivator bola založená v roku 2010 ako start-up výrobná spoločnosť s patentovanými produktmi, ktoré spôsobili revolúciu v segmente indoor-ového pestovania. Spoločnosť je exkluzívnym výrobcom dvoch revolučných zariadení, Urban Cultivator Residential (UC-R) a Urban Cultivator Commercial (UC-C). Dnes sa spoločnosť Urban Cultivator venuje úspešnému spusteniu predaja na nových trhoch a naviazaní produktívnych spoluprác s lídrami v segmentoch gastronómie a potravinárstva, ale taktiež dizajnérmi a developermi.

„Na konci dňa“ chceme všetkým poskytnúť slobodu a možnosť pestovať s našimi zariadeniami hocijaké vytúžené rastliny v interiéri, a zároveň tým znižovať našu spoločenskú uhlíkovú stopu. Sme oddaní zapájať sa do udržateľných praktík a predvídať potreby našich zákazníkov, zatiaľ čo budeme naplno pokračovať vo vývoji produktových inovácií a investícií do nášho tímu.

PÁR SLOV O SPOLOČNOSTI CORTEC

Naša spoločnosť bola založená v júni 1992. Ponúkame projekciu, poradenstvo, realizáciu / inštaláciu, autorizované servisné služby a široké portfólio zariadení od mnohých svetovo uznávaných výrobcov technológií pre profesionálne kuchyne, obchody s potravinami a ďalšie potravinárske zariadenia. Počas života našej spoločnosti sme získali rôzne tituly výhradných alebo hlavných dovozcov od mnohých svetových značiek, s ktorými spolupracujeme, výnimkou teda nie je ani Urban Cultivator. Sme radi, že počas našej existencie mnoho našich klientov využilo naše služby a prejavilo spokojnosť s našou prácou a dôveru v naše odborné znalosti. Pre všetkých našich klientov je samozrejmé, že poskytujeme profesionálne záručné a pozáručné servisné služby vykonávané našimi vyškolenými a skúsenými servisnými technikmi. Tieto servisné služby poskytujeme na základe priority a osobnej dohody so zákazníkom, kdekoľvek na Slovensku. V neposlednom rade nás veľmi teší, že môžeme priniesť na Slovensko revolučný produkt s revolučnou ideou, ktorá črtá vidinu lepšej a hlavne udržateľnej budúcnosti.

 

Ak chcete vedieť viac o spoločnosti CORTEC s.r.o., stlačte tu.

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Dajte nám o sebe vedieť a my sa Vám obratom ozveme naspäť.