PODÁVAJTE SVIEŽOSŤ

Zariadenie Urban Cultivator je plne automatizovaná indoor-ová záhradka

PODÁVAJTE SVIEŽOSŤ

Zariadenie Urban Cultivator je plne automatizovaná indoor-ová záhradka

PESTUJTE PO CELÝ ROK

Pestujte microgreen-y a bylinky pre Vašu reštauráciu 365 dní v roku. Nič neprekoná chuť a celkovú kvalitu čerstvo zozbieranej úrody. Je to rozdiel, ktorý Vy aj Vaši zákazníci všimnete a oceníte okamžite.

STVORENÝ PRE PODNIKANIE

Pestovanie vlastnej úrody dokazuje Vašu oddanosť lokálnym a udržateľne pestovaným ingredienciám, a naviac znižuje zbytočné plytvanie. Zbierajte to čo potrebujete a kedy to potrebujete, zvyšok nechajte ďalej rásť. Zariadenie Urban Cultivator Commercial je starostlivo navrhnuté tak, aby maximalizovalo výnos pri minimálnej spotrebe energie. V závislosti od množstva surovín, ktoré spotrebujete za mesiac, sa investícia do Urban Cultivator Commercial dokáže vrátiť za menej ako rok. Urban Cultivator Commercial Vám umožní poskytovať Vašim zákazníkom tie najčerstvejšie microgreen-y a bylinky. Navrhnuté tak, aby bylinky, ktoré dostanete už predpestované od svojho dodávateľa, naďalej rástli až do chvíle kedy ich budete potrebovať. Niektoré microgreen-y a bylinky Vám teraz môžu priniesť viacnásobnú úrodu, ktorá Vám poskytne optimálnu čerstvosť a ušetrí vám náklady. Pre náročnejších a pre vec zapálených kuchárov prináša Urban Cultivator Commercial možnosť pracovať s vlastnoručne nazbieranými, zriedkavo dostupnými microgreen-mi a bylinkami. Zo „záhrady“ priamo na tanier iba v priebehu zopár minút. So zariadením Urban Cultivator Commercial dosiahnete optimálne podmienky pre pestovanie 365 dní v roku. Predstavte si, že pre svojich hostí servírujete čerstvé microgreen-y a bylinky po celý rok bez ohľadu na ročné obdobie. Existuje iba jeden spôsob, ako to dosiahnuť – vypestovať si vlastné.

Previous
Next

KUCHYŇA BUDÚCNOSTI VO VAŠEJ REŠTAURÁCII?

Z vášho Urban Cultivator Commercial priamo na tanier – je to tak čerstvé ako sa len dá. Pestovanie so zariadením Urban Cultivator Commercial znamená, že zbierate v momente keď je Váš pokrm hotový.

STE PRIPRAVENÝ VYPUSTIŤ CHUTE?

Urban Cultivator microgreen-y

Nová hĺbka chuti

Odlíšte svoje Menu od ostatných intenzívnou chuťou microgreen-ov a byliniek vypestovaných priamo u Vás v podniku.

Urban Cultivator črepník

Plne organické

Spojte svoj podnik s ideou organickosti a lokálnych zdrojov surovín, pestovaním v zariadení Urban Cultivator Commercial. Žiadne chemikálie ani postreky nie sú potrebné.

Urban Cultivator semená

Množstvo semien na výber

Ponúkame širokú škálu semien microgreen-ov a byliniek na pestovanie. Vyskúšajte niečo úplne nové a otvorte ďalšie dvere Vašej kulinárskej fantázii.

Urban Cultivator microgreen-y

Jednoduché pestovanie

Urban Cultivator Commercial sa ľahko používa a obsahuje automatizované funkcie, vďaka čomu sa môžete naďalej naplno venovať svojim zákazníkom.

Chlebíček s microgreen-ami z Urban Cultivatora

Neuveriteľný príbeh

Tí, ktorí zažijú úrodu z Vášho Urban Cultivator Commercial, budú odchádzať z Vášho podniku ohromení a určite svoje zážitky prerozprávajú všetkým svojim známym.

POZRITE SA AKO URBAN CULTIVATOR COMMERCIAL ZAPASUJE DO VAŠEJ REŠTAURÁCIE:

  • Priemyselné kolieska
  • Pestujte 16 25cm x 50cm kvetináčov alebo až 64 25cm x 12,5cm kvetináčov naraz
  • Automatické monitorovanie pH faktora a TDS
  • Automatické zalievacie cykly
  • Štandardné ½“ napojenie na vodovod
  • Priemerná mesačná spotreba energie: 65kWh
  • Certifikovaný značkou CE (conformité européenne)
  • Dvojročná záruka.
Urban Cultivator rozmery komerčné

PESTOVANIE V ZARIADENÍ URBAN CULTIVATOR JE JEDNODUCHÉ

Chceli by ste vedieť ako zasadiť a pestovať microgreen-y a bylinky v zariadení Urban Cultivator?

MÁTE ZÁUJEM O CENOVÚ PONUKU?

Kliknite na tlačidlo, vyplňte formulár, a obdržíte cenovú ponuku. Začnite s pestovaním v zariadení Urban Cultivator.